#
#
#

YÜZDE 100 TÜRKİYE

Vatanımıza, milletimize, gönül coğrafyamıza, tarihimize ve yarınımıza karşı sorumluluk bilinciyle, Cumhuriyetin 100. Yılı vesilesiyle "Büyük ve Güçlü Türkiye” ortak idealiyle tasavvur edilen bir proje..
Tümüyle bu ülkeye bir vefa borcu niyeti taşıyan ve ilk etabında -hiç bir- sponsorluk vs desteği almamak üzere prensip kararı bulunan, 3 etaplı, dönemsel bağımsız bir girişim olan bu projenin ilk amacı, çalıştıkları sahalarda bilimsel yetkinlikleriyle öncü olan isimlere mikrofon uzatarak Türkiye’mizin geleceği için katma değer oluşturmak.
100. yıla istinaden belirlediğimiz 100 temel başlıkta ve alanında uzman en az 100 kişi ile röportajlar gerçekleştireceğiz.
İkinci yüzyılın, bir asır sonra “Türkiye yüzyılı” olarak adlandırılması
85 milyonun ve gönül coğrafyamızın ortak temennisi..
Yüzde 100 Türkiye ile biz de bu ideale omuz vermek, perspektif katkısı sunmak istiyoruz.
Bu niyetle çıktığımız yolda, ayrıca bu topraklara amasız fakatsız gönül bağı olan tüm vatandaşlara “Memleketin geleceğine katkı yapabilecek fikir ve önerilerini” sormak üzere nefesimiz yettiğince ANADOLU’ya gideceğiz.
Öte yandan Sivil toplum kuruluşlarından projeye katılmak isteyenlere de Türkiye’nin gelecek perspektifine fikirleriyle dahil olma fırsatı sunacağız.
Twitter Space Odası, YouTube, Instagram, Twitter gibi mecralarda 4g mobil canlı yayın imkanıyla eş zamanlı canlı yayınlar olacak.
Her Pazartesi ve Perşembe 23.00’te bu mecralardan uygun olanında bir başlık müzakereye açılacak. Başlıklarımıza ve müzakere konularımıza Web sitemizden ulaşabileceksiniz.
Ve elbette Yüzde 100 Türkiye desteğinizle anlam kazanacak.
Siz ne yapabilirsiniz?
*Sizden istirhamımız eleştiri ve fikirlerinizle katkıda bulunmanız.
*Sosyal medya hesaplarımızı takip *etmeniz ve içeriklerimizin, çabamızın daha çok insana ulaşmasına vesile olmanız.
*Belirlediğimiz başlıklarda kendi alanınızda veya dışında önereceğiniz isimler varsa mümkünse iletişim bilgileriyle birlikte iletmeniz.
Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Recep Yeter

SÖZ SENDE!